Keresés Jelentkezés Digitális innovációnk Mi a podcast.hu?
Vissza

Az orvosok feladták, Ármin viszont kiszállt a kerekesszékből

Vissza

Az orvosok feladták, Ármin viszont kiszállt a kerekesszékből

Jun 06. | 37 perc

Egészség és fitnesz
00:00:00
/
00:37:31

Vannak történetek, amelyek megrázzák az embert. És vannak történetek, amelyek reményt adnak. Árminé mindkettő. Terbe Ármin szegedi személyi edző imádott tükörbe nézni, a teljesítmény és az erő embere volt. Aztán jött egy gyógyíthatatlannak mondott autoimmun betegség, hosszú fájdalmas évekkel, műtétek, gyógyszerek, sztómazsák, 18 éven át leépülés… kerekesszék. Sokan feladnák. Ármin ekkor kezdett el igazán élni. Olyannyira, hogy kiszállt a tolókocsiból és „Felálltam” címmel megírta történetét.

Tovább a podcast oldalára