Keresés Jelentkezés Digitális innovációnk Mi a podcast.hu?
Vissza

311. epizód - Búcsú a közterületi hirdetésektől?

Vissza

311. epizód - Búcsú a közterületi hirdetésektől?

Jun 19. | 23 perc

Oktatás
00:00:00
/
00:23:06

A kormány június 2-án benyújtott reklámszabályozási törvényjavaslata jelentősen visszaszorítaná a közterületi hirdetéseket: a jelenlegi tervezet szerint már augusztustól búcsút inthetünk a nyilvános terekre kihelyezett épülethálóknak és óriásplakátoknak. A javaslat lényegéről, valamint a felmerülő költségekről és lehetséges következményekről beszélgetünk Cservenák Ágnessel, az OOH Mix ügyvezetőjével.

Az adás első felében szpotszemle! Telekommunikációs reklámblokkal kezdünk: szó lesz a Telekom új reklámfilmjéről, amely azt üzeni, bármire képes lehetsz a Magenta AI támogatásával; és beszélünk a One korlátlanságra épülő szpotsorozatáról is. Megnézzük a Penny 30. születésnapja alkalmából készült montázsfilmjét; valamint szó lesz a Meki Nessajjal közös kampányáról is, amely egy Wolt-kedvezménykódot harangoz be.

Beszámolunk továbbá arról is, hogy Pálinkás Szilveszter lesz a Dorko márkanagykövete.


Nézd meg, miről hallottál:

Telekom

One 1

One 2

One 3

Penny 30

Meki x Wolt x Nessaj

Tovább a podcast oldalára