A kormány június 2-án benyújtott reklámszabályozási törvényjavaslata jelentősen visszaszorítaná a közterületi hirdetéseket: a jelenlegi tervezet szerint már augusztustól búcsút inthetünk a nyilvános terekre kihelyezett épülethálóknak és óriásplakátoknak. A javaslat lényegéről, valamint a felmerülő költségekről és lehetséges következményekről beszélgetünk Cservenák Ágnessel, az OOH Mix ügyvezetőjével.
Az adás első felében szpotszemle! Telekommunikációs reklámblokkal kezdünk: szó lesz a Telekom új reklámfilmjéről, amely azt üzeni, bármire képes lehetsz a Magenta AI támogatásával; és beszélünk a One korlátlanságra épülő szpotsorozatáról is. Megnézzük a Penny 30. születésnapja alkalmából készült montázsfilmjét; valamint szó lesz a Meki Nessajjal közös kampányáról is, amely egy Wolt-kedvezménykódot harangoz be.
Beszámolunk továbbá arról is, hogy Pálinkás Szilveszter lesz a Dorko márkanagykövete.
Nézd meg, miről hallottál: