Tóth-Czere Péter, a Next Academy alapítója, fenntartható hatékonyság mentor a vendégünk ebben az epizódban, ahol felfedezzük, hogyan válhat a mesterséges intelligencia a vállalkozások mindennapi életének nélkülözhetetlen részévé. Az AI-t gyakran nem úgy tekintik, mint egy új munkatársat, aki képes átalakítani a munkahelyi kultúrát, javítani a csapatmunkát, és növelni a hatékonyságot. Miközben sok vállalat és munkavállaló tartózkodó lehet az újdonsággal szemben, Péter segít megérteni, hogy az automatizálás és az adatkezelés világában ez a technológia hogyan hozhat valódi változást.
Ahogy az AI-t egyre inkább integrálják a munkahelyekre, a stresszkezelés és a munkafolyamatok egyszerűsítése kerül előtérbe. Az epizód során arra is kitérünk, hogyan lehet csökkenteni a munkahelyi stresszt az AI asszisztensek bevezetésével, ami nemcsak a dolgozók elégedettségét növeli, hanem a céges költségeket is mérsékli. Részletesen megbeszéljük, hogyan egységesítheti az AI a kommunikációt a vállalaton belül és az ügyfelek felé, és milyen szerepet játszhat egy jól felépített tudásbázis a márka minőségének és az ügyfélélmény javításában.
Az epizód második felében arról beszélgetünk, hogy a mesterséges intelligencia milyen hatással van az álláspályázati folyamatokra, valamint hogyan befolyásolja a munkavállalók kapcsolatait és a csapatmunkát. Megvitatjuk, hogyan lehet az AI-t az álláskeresők előnyére fordítani, ugyanakkor felhívjuk a figyelmet a transzparencia és a valós készségek bemutatásának fontosságára is.
A csapatmunka jelentőségét is górcső alá vesszük, ahol az egyéni ambíciókat háttérbe szorítva az együttműködés erejére fókuszálunk. Fedezd fel, hogyan lehet a mesterséges intelligencia eszköztárával hozzájárulni a szervezeti kultúra és hatékonyság fejlődéséhez!
Vendég: Tóth-Czere Péter, A NEXT Academy társalapítója, fenntartható hatékonyság mentor
Támogató: Streamnet Zrt.
Gyártó: Showcast Media