Egy őszinte és egyenes poszt született pár héttel ezelőtt, a szerzője Szanyi György hajdúsámsoni lelkipásztor. (A poszt itt olvasható: https://www.facebook.com/100002701993944/posts/26132427603097283/?rdid=HL4JMEzPnK5Zgsgi )Mivel sokan hozzászóltak, megosztották és mi is rezonáltunk erre az írásra, félresöpörtünk mindent és lebeszéltünk vele egy beszélgetést. Saját magunkról, a kereteinkről, a feszültségeinkről. Ezt hallhatjátok a mostani adásban.
(Végig 62. adásként hivatkozunk erre az adásra, pedig az már van, ezt elszámoltuk...)