Delta F1 Podcast

Bad Rabbit Studio

Vissza

Sport

A Delta F1 Podcastban megvitatjuk a legfrissebb Formula 1-es híreket, előrejelzéseket, pletykákat és természetesen az időmérők és futamok utáni történéseket is kibeszéljük. Csatlakozz te is a közösséghez.

Epizódok

1-10 megjelenítése a(z) 16 elemből.

Maxnek ez az idei hatodik és pályafutása 41. futamgyőzelme, egyben a Red Bull istálló 100. Formula 1-es sikere, Verstappen pedig 69 pontos előnnyel áll a világbajnokság élén. A második helyen Fernando Alonso, az Aston Martin spanyol versenyzője végzett, a dobogó alsó fokára pedig Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája állhatott fel.

Ha üzenni szeretnél vagy esetleg bármi kérdésed van a formula1delta@gmail.com e-mail címen kapcsolatba léphetsz velem.

Olvass tovább
00:00:00
/
00:00:00

Lewis Hamilton és George Russell második és harmadik helyen végzett Barcelonában, a csapat a szezon legjobb eredményét hozta a versenyen, miután bemutatták a hatalmas frissítési csomagot a W14-re. A futamot a szokásos módon Max Verstappen nyerte, de egyértelműen a nap legnagyobb nyertesei a két Mercedes pilóta, akik a szezonban először állhattak a pódiumon egyszerre.

00:00:00
/
00:00:00

Annak ellenére hogy Leclerc a 19. helyről indul csak vasárnap, egy elég izgalmas időmérőt láthattunk. A nap meglepetése egyértelműen Norris és a McLaren akik eszméletlen tempót mutattak be a Spanyol időmérőn.

00:00:00
/
00:00:00

Szereted a Formula 1-et? Szeretnéd megosztani a véleményed? Akkor jó helyen jársz mivel műsorvezető társat keres a Delta F1 Podcast. Ha ismered az F1 világát, és kedved van csatlakozni a műsorhoz akkor jelentkezz és légy te a podcast új műsorvezetője.

00:00:00
/
00:00:00

A Red Bull versenyzője, Max Verstappen nyerte a Monacói Nagydíjat, a 2023-as Formula 1-es világbajnokság hatodik fordulóján. A futam közepén leszakadt az ég de még ez sem tudta megállítani a kétszeres világbajnokot. Második helyen Alonso, harmadik helyen pedig Esteban Ocon végzett.

00:00:00
/
00:00:00

Közleményt adott ki a Nemzetközi Automobil Szövetség, miszerint törlik a versenynaptárból a hétvégi Emilia-Romagna Nagydíjat, a halálos áldozatokat követelő olaszországi áradások miatt. A Formula 1-es Nagydíj megrendezése extra terhet tett volna a mentőszolgálatokra, akiknek így is rengeteg munkájuk van az áradások miatt.

00:00:00
/
00:00:00

Sergio Perez nyerte idén is az Azeri Nagydíjat, Verstappen a rosszul időzített biztonsági autó miatt “csak” második lett. Charles Leclerc pedig megszerzi idei első dobogóját. Egy elég unalmas és eseménytelen Bakui nagydíjnak lehettünk szemlélői, ennek ellenére úgy tűnik a Ferrari elkezdett felfelé jönni, de még így is nagyon messze van a Red Bull versenytempójától.

00:00:00
/
00:00:00

Már hosszú ideje lógott a levegőben, de mostantól kőbe is vésték: Az Azeri Nagydíjtól bevezetett új sprinthétvége lebonyolítási rend lesz érvényben a többi ilyen futamon is. Ezen kívül beszélünk az Alpha Taurinál történtekről és a Leclerc/Hamilton hírekről is.

00:00:00
/
00:00:00

Max Verstappen túlélt egy őrült és kaotikus versenyt, és megnyerte az F1-es Ausztrál Nagydíjat. Verstappen útja a kockás zászlóig veszélybe került, amikor a futamot a záró szakaszon leállították, miután Kevin Magnussen nekiütközött a falnak, és törmelékek lepték el a pályát.

00:00:00
/
00:00:00

Max Verstappen állhat pole pozícióba a Formula 1-es Ausztrál Nagydíjon 2023-ban. Egy fergeteges időmérőn új körrekorddal bebiztosította a P1-et, de csatlakozik hozzá George Russell és Lewis Hamilton is. Fernando Alonso a negyedik, Carlos Sainz az ötödik lett, míg a hazai kedvenc Oscar Piastri kiesett a Q1-ben.